Türkiye’nin Lider Bakır Tedarikçisi

Rakamlarla Tuğra Bakır Boru

Bugün, Tuğra Bakır Boru olarak binlerce projede yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

1
YILLIK TECRÜBE
%0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
1+
KURUMSAL REFERANS

HAKKIMIZDA

Sektöründe 10. yılını deviren Tuğra Paslanmaz’ın tecrübesi ile faaliyetlerine başlayan Tuğra Bakır Boru markası kısa sürede sektöründe lider firmalar arasına adını yazdırmıştır. Ülkemizde kaliteli bakır ürünlerine uygun fiyatlardan ulaşmanın zorluğunu gözlemleyen firmamız en yüksek kaliteli ürünleri her zaman uygun fiyatlardan müşterilerine ulaştırma gayesi ile 2019 yılında Orhan Bayrak önderliğinde kurulmuştur.

Boy Bakır Boru, LWC Bakır Boru, VRV Bakır Boru ürünlerine olan talebi karşılamak adına en kaliteli ürünleri bulma gayesi ile hızlıca ithalata başlayan Tuğra Bakır Boru ürünlerini aradan geçen 1 yılda binlerce müşteriye ulaştırmayı başarmıştır. Kurulduğu ilk günde ki aynı heyecanla her gün yeni müşterileri portfolyosuna ekleyerek sektördeki yükselişimizi müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek istikrarlı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Deneyimli ve alanında uzman kadromuzla sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde aynı üstün kaliteyi sunma ve sektörün ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirebilme amacıyla her zaman güncel teknolojileri ve sektörel gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Sektörde rekabetçi fiyat politikasını korumak ve tüm bakır ihtiyaçlarına stoktan karşılık vermek adına her zaman kapasitemizi artırmaya ve ithalat alternatiflerini değerlendirmeye devam ediyoruz.

Menü
× Merhabalar, size nasıl yardımcı olabilirim?